Frutitas

Rodzinna firmą, która powstała z miłości do słodkiego smaku owoców suszonych. Stworzona dla ludzi, którzy uwielbiają podjadać! Czy to podczas podróży czytając ulubioną książkę, czy podczas pracy, która prosi się o jakiś zdrowy przysmak, czy nawet podczas domowego relaksu. Firma chciałaby zaoferować coś osobom, które kochają gościć bliskich ludzi lub chcą umilić czas dzieciom podczas zabawy, czyniąc głównym gościem programu zdrowy, słodki, wesoły i kolorowy, czasem chrupiący, czasem ciągnący jak żelek owocowy poczęstunek.

Dzięki podróżom owocowymi szlakami naszego kraju udało im się znaleźć alternatywę dla przekąsek pełnych chemicznych składników i nieznanych symboli, którymi nie chcą karmić ani siebie, ani swoich bliskich! Frutitas zapraszamy do pięknej i wyrazistej w smaku krainy suszonych owocowych przekąsek narodzonych na polskich ziemiach, które dzięki temu, że nie zawierają żadnych dodatków, wiedzą jak to jest móc pozostać sobą.

Frutits
Frutits
Frutits
Frutits
Frutits
Frutits
Frutits
Frutits
Frutits

Welcome to warsawcreatives.com

We use cookies to improve your browsing experience. by continuing to use this website, you agree to pur use of cookies in accordance with our privacy policy